piątek, 15 czerwca 2012

RIZZLE KICKS

Witajcie kochani!!!!
Przychodzę do Was dzisiaj z owocem moich wczorajszych łowów. Mam nadzieję, że chłopcy przypadną Wam do gustu. Osobiście są dla mnie powiewem świeżości i energii. Znalazłam ich poszukując całkowicie czego innego, na szczęście spotkałam się z miłą niespodzianką.
Sprawdźcie sami!
Postaram się nadrobić zaległości i w najbliższym czasie zasypać Was mnóstwem pozytywnej energii, która jest mi bardzo potrzebna!

UDOSTĘPNIŁAM MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA  BEZ OGRANICZEŃ W POSTACI POSIADANIA KONTA NA YOUTUBE, CZY TEŻ BLOGA. DAJCIE ZNAĆ CO MYŚLICIE!

RIZZLE KICKS to angielski duet z Brighton, w skład którego wchodzi Jordan "Rizzle" Stephens oraz Harley "Sylvester" Alexander-Sule. Ich debiutancki album "Stereo Typical" został wydany 31 października 2011 roku. W maju 2012 roku, Kicks Rizzle sprzedał 1 mln singli i 300.000 albumów w Wielkiej Brytanii.

Poniżej clip do "Call It What You Want" - Foster The People
Na to natknęłam się najpierw : DPamiętacie utwór " Heart Skips A Bit"? Wtedy widziałam ich po raz pierwszy. Nawet nie zwróciłam uwagi że to Oni, a posiadam bardzo dobrą pamięć do twarzy^^ Domyśliliście się wcześniej? ;>Nie wiem jak Wy, ale w mojej opinii co jeden utwór to lepszy^^ <34 komentarze:

  1. Oooo znam chłopaków bardzo dobrze. I UWIELBIAM ICH <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znam ich, ale nawet mile dla ucha :) Buziak, zapraszam do mnie na konkurs :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Gdzieś już ich słyszałam, pierwszy utwór całkiem miły dla ucha ;)

    OdpowiedzUsuń