czwartek, 29 marca 2012

COVERS MY LOVER!!!Witajcie kochani!!! ;***
Szukając kolejnych skarbów natknęłam się ponownie na covery chłopaków których jeden pojawił się już na moim blogu do piosenki "Love Lost"- The Temper Trap. Zapraszam na kolejne odsłony : D
Żeby cover był udany trzeba mierzyć swoimi siłami, i jak podkład muzyczny jest w porządku tak wokaliście trochę ciężko. Ale podsumowując ich pracę mogę tylko zachwalać!
Dlaczego tak kocham covery? Bardzo często zdarza się tak, że odtworzenie danego utworu przez innych wykonawców jest o wiele lepsze. Mam wielką satysfakcję i czerpię radość ze znalezionych coverów będących jeszcze lepszymi wersjami od oryginałów. W poprzednim poście, covery Teenage Dream, Firework - Katy Perry były tego przykładem.
Z drugiej strony to takie małe zboczenie na punkcie zrobienia tego samego. To jedno z moich większych marzeń... Znajdę sobie tylko jakiś sprzęt i działam : D
Undercover Martyn - Two Door Cinema Club Cover


You Are A Tourist - Death Cab For Cutie Cover


We Found Love - Rihanna Cover


Charmer - Kings of Leon Cover (krzyk Caleb'a Followill'a niezastąpiony!)


Na jutro planuję coś innego : D
dajcie znać, co myślicie! ;*** Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. a spotkałam się już z tym coverem!:D
    hmm ja też tak mam, np. z piosenką Rihanny- Don't stop the music. Szczerze? Od samego początku nienawidziłam tej piosenki, ale po usłyszeniu coveru Jamie Cullum'a aa zakochałam się i mogę jej słuchać bez przerwy, dosłownie :) !

    OdpowiedzUsuń
  2. thaks for your sweet coment on my blog!i enjoyed this post sweetie!
    www.meryswardrobe.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń