poniedziałek, 3 września 2012

EVERYTHING AND NOTHINGNIECHORZE 2012 - wróciłam bardzo zadowolona, polecam!
WAKACJE I PO WAKACJACH...

Witajcie kochani !!!
Po kolejnej przerwie, powracam ; o
Dlaczego mnie nie było?
Jeśli nie mam z czym przyjść po prostu tego nie robię, a tak naprawdę nic nie zwróciło mojej uwagi na tyle, by warte było Waszej.
Monotonia męczy mnie w życiu, ale nie w utworach. Lista moich kawałków odtwarzana jest bez końca....ALE^^ natknęłam się na coś cudownego!
Pewnie nie odkryłam Ameryki, bo większość z Was może miało okazje usłyszeć  fragment utworu w telewizji TVN STYLE. Mnie osobiście zauroczył swoją świeżością. Jeśli przypadnie Wam do gustu, DAJCIE ZNAĆ!
Nie chcę się rozpisywać na temat swojej opinii : PRZESŁUCHAJCIE W CAŁOŚCI !!!Moje wakacje się jeszcze nie skończyły...I CAŁE SZCZĘŚCIE <ufff> Współczuję tym, którzy musieli dzisiaj wrócić do szkoły. Na pocieszenie dodam, że czas szybko mija. Nie obejrzycie się i znowu będą święta^^ Do czegoś trzeba odliczać w końcu! Ja życzę Wam szczęścia i dużo pokory ; )

Rozumiem, ze wciąż czujecie niedosyt ? Podzielę się kawałkiem z serii Gwiazdy Mojej Listy. Pewnie wspominałam już, że pokochałam ich za cover " Brother" - Matt'a Corby?
 Uwielbiam <3.


Czy Wam też chce się klaskać i tupać? ; )


Pamiętacie jak na początku wakacji poszukiwałam piosenki tego lata? -Nic z tego! Odnoszę wrażenie, że łatwiej wałkować jedno i to samo. Nosa i Balada zrobiły furorę -_- pewnie znajdą się zwolennicy, ale dla mnie to już męki. Wybaczcie.
Wyróżnić za to miło Afromental! Nie jestem wielką fanką, ale utwór "It's My Life" został przeze mnie nie raz odsłuchany. Tak naprawdę nie słucham polskich artystów i ciężko wytłumaczyć dlaczego. W muzyce poszukuję siebie, a na polskim rynku jest to ciężkie do zrealizowania.

A pamiętacie jakie miałam wielkie plany do nagrywania? Jestem tak wielką fanką vlogerek <3 Więcej czasu spędzam przed youtube'm jak przed telewizorem. Podczas mojego pobytu nagrałam ze trzy takie krótkie filmy, ale po dłuższym przemyśleniu nie wyszły one tak jak chciałam, przez co się nie nadają. Zastanawiam się jeszcze tylko, czy będzie chcieli coś takiego oglądać...ale mając dobrą okazję spróbuję nagrać coś nowego. Wtedy przekonamy się wszyscy! ; )

PS. Do następnego ;***


2 komentarze: