środa, 4 stycznia 2012

NIE Z TEGO ŚWIATA....!

Akcja serialu zaczyna się ponad dwadzieścia lat temu, gdy spokój pewnej szczęśliwej, amerykańskiej rodziny z Kansas zostaje zdruzgotany. Szczęśliwa żona i matka dwóch synów niespodziewanie ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, a świadek niesamowitego zdarzenia, jej mąż John, w panice ucieka wraz ze swoimi dziećmi - Deanem i Samem - z płonącego domu. John postanawia zgłębić sprawę śmierci żony na własną rękę, szukając odpowiedzi w zjawiskach paranormalnych i poznając innych podobnych jemu, żądnych zemsty ludzi.Poznajecie? Taaaaak! To „SUPERNATURAL”!
Chciałam podzielić się z Wami kilkoma istotnymi informacjami na temat tego serialu, bohaterów a także jak zetknęłam się z nim jakiś czas temu. Mam nadzieję, że zachęcę do oglądania i jestem pewna, że przypadnie Wam do gustu.

Moje zetknięcie się z serialem było czystym przypadkiem…
Szukałam czegoś ciekawego do obejrzenia, w taki sposób najłatwiej pokonać mi nudę. Mam swoje ulubione seriale, które oglądam przez internet , najczęściej ze strony: www.serialeonline.pl Kiedy odwiedziłam ją żeby sprawdzić, czy nie doszedł czasem nowy odcinek jednego z seriali, rozczarowałam się, ponieważ niczego nie było... Obejrzałam listę nowych odcinków seriali i zatrzymałam się na "Supernatural", wnioskując po tytule wiedziałam mniej więcej czego mogę się spodziewać, dlatego zaczęłam I SEZON. Wiadomo jak było później, im kolejny odcinek, tym serial stawał się ciekawszy a w tym powstawała więź do głównych bohaterów Dean’a i Sama!DEAN:
Jensen Ross Ackles (ur. 1 marca 1978 roku w Dallas, w stanie Teksas) – amerykański aktor. Ma korzenie irlandzkie, angielskie i szkockie. Przyszedł na świat jako młodszy syn i drugie z trojga dzieci. Ma starszego brata i młodszą siostrę Mackenzie Mając cztery lata był modelem ubranek dziecięcych. Jego pasją stała się gra w baseball i lacrosse. Planował studiować rehabilitację i fizjoterapię, zanim przeprowadził się do Los Angeles i został aktorem. Podjął pracę jako model. Od 15 maja 2010 mąż Danneel Harris − amerykańskiej aktorki.SAM:
Jared Tristan Padalecki (ur. 19 lipca 1982 w San Antonio) – amerykański aktor filmowy i telewizyjny. Jego ojciec jest Polakiem. Jest jednym z trojga dzieci. Ma starszego brata i młodszą siostrę. W wieku dwunastu lat zaczynał brać prywatne lekcje aktorstwa. W 1999 roku zwyciężył w programie Fox Broadcasting Company "Pretendować do Turnieju Sławy", zdobywając nagrodę Teen Choice. Przeprowadził się do Los Angeles i zapoczątkował karierę aktorską, planując studia.CASTIEL:
Misha Collins, (ur. 20 sierpnia 1974 roku w Boston, w stanie Massachusetts) – amerykański aktor i producent. Jego najbardziej znaną rolą jest postać anioła Podczas urzędowania Billa Clintona odbył staż w Białym Domu. Pracował w biurze, które odpowiadało za ułożenie planu spotkań z prezydentem. Ponadto w Waszyngtonie założył firmę, która zajmowała się tworzeniem oprogramowania edukacyjnego. Collins studiował socjologię W 2002, Collins poślubił Victorięa Vantoch. Para ma syna. Aktor pisze także wiersze. Dwa z nich (Baby Pants i Old Bones zostały opublikowane m.in. w piśmie Columbia Poetry Review w 2008 roku. W 2008 roku był producentem dokumentu Loot, a ostatnio wyreżyserował film Stranger Danger Misha to zapalony twitterowiec, którego wpisy śledzi przede wszystkim wielu fanów Supernatural. Zdobył nagrodę ”Best of Twitter 2009

Przyznam szczerze, że mam swojego ulubieńca. Ale To moje ulubione postacie, jak większości! To wszystko na dziś, jeszcze raz zachęcam do oglądania. Pozdrawiam! ;***
Zdradzę, że powoli szykuję dla Was recenzję pewnej książki! Wpadajcie codziennie a ja postaram się Was nie zawieść! : D
*(informacje: Wikipedia)

1 komentarz: