wtorek, 3 stycznia 2012

W dwóch odsłonach The Temper Trap!


Witajcie! ;**
Dzisiaj coś spontanicznego! Mianowicie mam dla Was posta dotyczącego znanej Wam kapeli The Temper Trap. Jeśli nie, przybliżę że jest to australijska grupa muzyczna pochodząca z Melbourne, grająca muzykę z gatunku rocka alternatywnego i indie rocka. Formacja powstała w 2005 roku. Zespół tworzy czterech muzyków: Dougy Mandagi (wokalista), Jonathon Aherne (gitara basowa), Lorenzo Sillito (gitara) oraz Toby Dundas (perkusja). Skupię się dzisiaj na cover’ach dwóch piosenek: „Sweet Disposition” oraz „Love Lost”, których prawdopodobnie mogliście obejrzeć teledyski w telewizji. Oczywiście nie jest to żadna nowość, ale chętnie do nich wracam i nigdy mi się nie nudzą.
*(dla zainteresowanych, bądź o innych gustach muzycznych polecam także remixy, które można znaleźć w youtube, świetnie nadają się na imprezę, czy domówkę)

Na wstęp, wersja akustyczna w wydaniu zespołu do piosenki „Sweet Disposition”, jedno z moich ulubionych także. ;*


Kiedy wiecie, z czym macie już do czynienia zapraszam do obejrzenie cover’u, który ujął mnie chyba przez obecność pianina w podkładzie. Wokal też jest czysty, także dobrze się słucha. I proszę się nie zrazić wolnym początkiem! : D


Koncertowe wydanie “Love Lost” zamieszczone chyba na wzgląd dekoracji w postaci świec, które nadały koncertowi klimat^^


A tutaj wielkie brawa dla chłopców, którym udało się stworzyć indywidualne wydanie “Love Lost” jestem pod wrażeniem muszę przyznać. Zapraszam do odsłuchania!


To wszystko na dzisiaj, dajcie znać w komentarzach jak się podobało, będzie mi bardzo miło. Tymczasem pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia już wkrótce! ;***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz